Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet

  • WiFi
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet Cannes appartement biedt uitzicht op de stad en bevindt zich op 18 minuten wandelen van de Rue d'Antibes in Cannes. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

Het appartement verwelkomt z'n bezoekers in 2 slaapkamers. Om uw comfort te garanderen is er een douche in de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

Gasten die in Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartementen verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte.

Dit appartement heeft een eersteklas locatie op een paar stappen verwijderd van het Le Suquet. Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement ligt op slechts 1 km van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes en biedt directe toegang tot het Musée de la Castre. Dit appartement is op binnen een paar straten van de Marché Gambetta gelegen. Deze accommodatie ligt binnen 5 minuten lopen van het Hotel de Ville busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet Cannes
Premium Suite With Panoramic Sea Views Cannes
Mobiele prijsaanbieding

Premium Suite With Panoramic Sea Views Cannes

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
69 m van de accommodatie
2 Bedroom Apartment In Cannes Suquet - Private Parking, Walk To Palais & Beaches
Mobiele prijsaanbieding

2 Bedroom Apartment In Cannes Suquet - Private Parking, Walk To Palais & Beaches

141 m van de accommodatie
Upstays T2 Cosy Vue Mer Terrasse Ac
Mobiele prijsaanbieding

Upstays T2 Cosy Vue Mer Terrasse Ac

151 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer06029030260SB
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement te vinden?
      Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement is naast het Le Suquet gelegen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement zijn onder andere de Marché Gambetta, de Rue d'Antibes, het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement?
      Restaurants in de buurt van Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement zijn onder andere La Factory en Le Salon des Independants restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement?
      Bij Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement vinden gasten een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Biedt Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet appartement openen zich naar de stad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Wonderful 2 Bedroom In The Old Suquet Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten